Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Hamr Braník.......1 a 6 místo

26. 11. 2017

NE    26.11.     08:00-13:00     turnaj Hamr dopolední - sraz v 8:00

                                                nominace: Filinger, Chloupek, Joško, Miláček, Picl, Sklenář, Stibral, Vedral, Záleský,Roshko

 

 

1.místo

neděle 26.11.2017 Hamr Braník 2007

0:14 0:02

ČÍSLO

ZÁPASU začátek konec Turnaj DOPOLEDNE "A" VÝSLEDEK

1. 8:30 8:44 ČAFC Praha SK ČECHIE SMÍCHOV SPR

2. 8:46 9:00 Běchovičtí sršni SK Aritma Praha, z.s

3. 9:02 9:16 SK Kročehlavy TJ AVIA Čakovice

4. 9:18 9:32 ČAFC Praha Běchovičtí sršni

5. 9:34 9:48 SK ČECHIE SMÍCHOV SPR SK Kročehlavy

6. 9:50 10:04 SK Aritma Praha, z.s TJ AVIA Čakovice

7. 10:06 10:20 SK ČECHIE SMÍCHOV SPR Běchovičtí sršni

8. 10:22 10:36 ČAFC Praha TJ AVIA Čakovice

9. 10:38 10:52 SK Aritma Praha, z.s SK Kročehlavy

10. 10:54 11:08 Běchovičtí sršni TJ AVIA Čakovice

11. 11:10 11:24 SK ČECHIE SMÍCHOV SPR SK Aritma Praha, z.s

12. 11:26 11:40 ČAFC Praha SK Kročehlavy

13. 11:42 11:56 SK ČECHIE SMÍCHOV SPR TJ AVIA Čakovice

14. 11:58 12:12 ČAFC Praha SK Aritma Praha, z.s

15. 12:14 12:28 Běchovičtí sršni SK Kročehlavy

12:30 vyhlášení výsledků

 

 

                        13:30-18:00     turnaj Hamr odpolední - sraz ve 13:00

                                                nominace: Čech V., Čech Š., Kala, Kratochvíl, Kubant, Sládek, Šik, Textor, Toman

6.místo

neděle 26.11.2017 Hamr Braník 2007

0:14 0:02

ČÍSLO

ZÁPASU začátek konec Turnaj ODPOLEDNE "B" VÝSLEDEK

1. 13:15 13:29 FK Lety/Futsal Dobřichovice AFK Slavoj Podolí Praha

2. 13:31 13:45 ČAFC Praha 1.FC Barrandov I.

3. 13:47 14:01 1.FC Barrandov II. Spartak Kbely

4. 14:03 14:17 FK Lety/Futsal Dobřichovice ČAFC Praha

5. 14:19 14:33 AFK Slavoj Podolí Praha 1.FC Barrandov II.

6. 14:35 14:49 1.FC Barrandov I. Spartak Kbely

7. 14:51 15:05 AFK Slavoj Podolí Praha ČAFC Praha

8. 15:07 15:21 FK Lety/Futsal Dobřichovice Spartak Kbely

9. 15:23 15:37 1.FC Barrandov I. 1.FC Barrandov II.

10. 15:39 15:53 ČAFC Praha Spartak Kbely

11. 15:55 16:09 AFK Slavoj Podolí Praha 1.FC Barrandov I.

12. 16:11 16:25 FK Lety/Futsal Dobřichovice 1.FC Barrandov II.

13. 16:27 16:41 AFK Slavoj Podolí Praha Spartak Kbely

14. 16:43 16:57 FK Lety/Futsal Dobřichovice 1.FC Barrandov I.

15. 16:59 17:13 ČAFC Praha 1.FC Barrandov II.

17:15 vyhlášení výsledků

 

 

PS. ještě mi nepřišlo rozlosování, doplním