Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj - Zbuzany 21.11.

21. 11. 2015

SO 21.11. Turnaj Zbuzany - startovné 1.800,- každý turnaj

 

dopoledne: sraz nejpozději v 8:15, první zápas hrajeme od 8:45

Čech V., Čech Š., Filinger, Chloupek, Kala, Krouza, Kubant, Sklenář, Stibral, Šlosar, 

Volná 4 místa: zájemci hlaste se - Roshko, Červenka, Issa, Miláček

 

odpoledne: sraz nejpozději ve 13:30, první zápas hrajeme od 14:00

 Hrdlička, Issa, Joško, Miláček, Roshko, Vedral, Záleský, Zlatohlávek, Kubant,

Volné 1 místo: zájemci hlaste se - Sklenář

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

Dopoledne: 5 místo

 

1.zápas ČAFC-Xaverov 0:5 Je ráno, spíme, normálka.

2.zápas ČAFC-Kolovraty 0:2 Už je to lepší, neproměňujeme tutovky.

3.zápas ČAFC-Ďáblice 1:2 (vlastní) Jako přes kopírák

4.zápas ČAFC-Plzeň 5:5 (Kristy, vlastní, Tonda, Honza, Tonda) Ach jo, vedeme 4:1, dřeme a makáme, potom si dáme 2 vlastní branky, soupeře to nakoplo a jen tak tak jsme doháněli remízu.

5.zápas ČAFC-Admira 6:3 (Fanda, Adam, Tonda, Tonda, Fanda, Kristy) Konečně zápas jak má být, paráda, škoda, že to bylo poslední utkání.

 

Foto:

img_20151121_125425.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odpoledne: 2 místo a nejlepší střelec turnaje - HUGO

 

1.zápas ČAFC-Řepy 7:3 (Niky 4, Hugo 2, Kristy) Řepy dost kousaly, ale my posíleni o naše dlouhodobě nejlepší střelce jsme nic neponechali náhodě (ale hrubek v obranné činnosti se musíme vyvarovat)

2.zápas ČAFC-Hovorčovice 1:7 (Niky) Zápas kočky s myší, kdo byl kdo není třeba psát. Zápas z naší strany -  jedna velká hrůza. Nebýt Matese v brance, tak jsme tam měli desítku jak vyšitou..................grgrgrgr. Hráli jsme proti pozdějšímu vítězi turnaje.

3.zápas ČAFC-Jinočany 4:1 (Hugo 3, ??????) Oklepali jsme se docela rychle a houževnatého soupeře jsme přehráli hlavně díky silnému útočnému presinku.

4.zápas ČAFC-Blatná 3:1 (Hugo 3) Blatná hrála z vítězem 0:1, takže nás čekal silný soupeř, ale zápas jako by z oka vypadl předcházejícímu. Vše jsme vsadili na útok a vyšlo nám to.

5.zápas ČAFC-Motorlet 08 2:1 Hostům stačila na 2 místo remíza, my jsme museli vyhrát. Tentokráte jsme strategii změnili, hráli odzadu a vyplatilo se. Neskutečně šikovní, navíc o rok mladší hráči, ukázali, že  jsou dobří. Myslím si, že to byl jeden z nejlepších  zápasů ve skupině, i s ohledem na bouřlivou kulisu v hale. Moc hezké. Šli jsme do vedení (5´Hugo), soupeř srovnal v 8´. V 10´byl na správném místě Myšák a vstřelil vítězný gól, jeho zatím nejdůležitější ve fotbalovém světě. Čtyři minuty do konce, to bylo drama, obě mužstva měla několik šancí, ale skóre se už neměnilo.

Nedělám to moc často, fotbal je týmový sport a každý náš hráč ukázal, že má svůj podíl na celkovém umístění, ale dnes vypíchnu trojku Hugo, Niky a Mates v brance.

 

Kluci a rodiče, moc Vám děkujeme, všichni jsme si to užili.

 

img_20151121_181901.jpg